Sonata Arctica с акустичен концерт в София през ноември

Най-четени

Loading

Акустичен концерт в София ще има финландската метъл група Sonata Arctica 21 ноември, съобщава „София мюзик ентърпрайсис“. Събитието както и през 2019 година, ще се състои в „Мюзик джем“.

След принудителната пауза групата влиза в студио, за да запише първия си акустичен албум, а за да го популяризира, ще тръгне на турне в 17 европейски страни. Acoustic Adventures MMXXI tour започва на 21 октомври в Швеция.

Подкрепа по време на цялата обиколка ще бъдат шведските надежди Eleine, които също ще се представят с акустичен сет. Безконцертната 2020 година се оказа творческа и за тях. През ноември излезе третия им дългосвирещ албум Dancing In Hell, който бързо се изкачи до челните позиции на музикалните класации.

Остави коментар

Напипшете Вашият коментар
Моля въведете Вашето име тук

Последни новини

Кой победи в първия дебат между Тръмп и Харис?

В първия дебат между Доналд Тръмп и Камала Харис се коментираха много от важните за американците теми - инфлацията,...

Вижте още