Кунчев: Навлизаме в третата вълна

Най-четени

Loading

На нарастване на случаите на заразени с ковид, ще станем свидетели в следващите 2-3 седмици – това е третата вълна, предизвикана от британския вариант на коронавируса, който се предава много по-бързо.

Това посочи главният държавен здравен инспектор и член на Националния оперативен щаб доц. Ангел Кунчев на среща при премиера Бойко Борисов тази сутрин. Той отчете още, че заболеваемостта у нас бавно и постепенно расте.

„Моят призив към българските граждани е да продължат да спазват мерките, за да може вълната, която ще преживеем, да е максимално под контрол и максимално ниска“, призова доц. Кунчев.

Остави коментар

Напипшете Вашият коментар
Моля въведете Вашето име тук

Последни новини

Кой победи в първия дебат между Тръмп и Харис?

В първия дебат между Доналд Тръмп и Камала Харис се коментираха много от важните за американците теми - инфлацията,...

Вижте още