Комисия за „подпорната стена“ на Алепу и къщата в Барселона поискаха от ИМВ

Най-четени

Loading

Народният представител от „Изправи се! Мутри вън!“ Живко Табаков поиска създаването на комисия за разследване на така наречената „подпорна стена“ на Шофьорския плаж на Алепу, продажбата ѝ от преди броени дни и къщата в Барселона. Изялението му е в отговор на организираната пропагандна група от ГЕРБ на Алепу по-рано днес

Табаков е и областен координатор на „Изправи се.БГ“ за Бургас и отправи искането си чрез видео във Фейсбук.

Депутатът от „Изправи се! Мутри вън!“ пита защо прокуратурата бездейства по казуса с изливането на бетон на Шофьорския плаж и за къщата в Барселона.

Табаков напомни, че съпругът на вицепремиера Екатерина Захариева е архитект на така наречената „подпорна стена“, заради което над строежа има политически чадър от страна на институциите.

Според народният представител продажбата трябва да е проверена, като той зададе задочно въпроси към премиера Борисов за редица неразследвани скандали от последните години на неговото управление, като „Кумгейт“, „Апартаментгейт“, „Суджукгейт“, „Ало, Ваньо“, къщата в Барселона, пълните чекмеджета и Мата Хари.

Табаков пита присъстващите във видеото на ГЕРБ кметове на Стара Загора и на Бургас дали е съвпадение спечелването на обществени поръчки за електробуси при сходни условия в двата града от една и съща фирма, близка до тях, което той нарича „скандал за милиони“.

Припомняме, че на 30 април Мая Манолова лично отиде на Алепу, за да припомни, че за изливането на бетон на Шофьорския плаж правителството на Борисов продължава да мълчи и да не предприема никакви действия по отстраняване на бетона.

Остави коментар

Напипшете Вашият коментар
Моля въведете Вашето име тук

Последни новини

Хакнаха сайта на „Възраждане“, бивши партийци обещават „разкази от кухнята“

Сайтът на партия "Възраждане" на Костадин Костадинов май е хакнат, а на него бивши поддръжници обещават разкази "от кухнята". Новините...

Вижте още